MySQL příspěvky

Máte problémy s instalaci phpBB3 nebo s konverzi z phpBB2 na phpBB3? Zde naleznete pomoc.
Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Uveďte odkaz na vaše fórum, používané rozšíření a styly a zkuste sepsat úpravy na fóru za poslední týdny. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.
Odpovědět
rostigue
Příspěvky: 6
Registrován: stř 09. úno 2011 13:24:32

MySQL příspěvky

Příspěvek od rostigue » sob 21. led 2023 9:38:46

Ahojky. Prosím o radu. Obnova fóra ze zálohy. Uživatele jsem nakopíroval v databázi MySQL přes myPHPadmin, to mi šlo. Ale po nakopírování v databázi phpbb_posts.sql a resynchronizaci počítadel vidím x příspěvků, ale ve fóru nejsou vidět. Poradíte prosím ? Děkuji

bakerconnect
Příspěvky: 2
Registrován: pon 26. úno 2024 4:19:16

Re: MySQL příspěvky

Příspěvek od bakerconnect » pon 26. úno 2024 4:22:44

Ahoj. S tímto problémembasket random se setkal i můj starý účet. Dá se to nějak opravit?

leschek
Příspěvky: 3033
Registrován: stř 09. lis 2011 0:09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: MySQL příspěvky

Příspěvek od leschek » pon 26. úno 2024 15:23:14

Já rozhodně nejsem odborník na databáze, ale jako první bych se podíval v myPHPadmin na tabulku phpbb3_posts a v ní na nějaký příspěvek, zda tam existuje a je správně forum_id, topic_id, poster_id, post_subject a post_text a na konec jestli je u post_visibility 1.

newlyserve
Příspěvky: 3
Registrován: pát 23. srp 2024 5:23:14

Re: MySQL příspěvky

Příspěvek od newlyserve » pát 23. srp 2024 5:32:34

Ahoj! Pokud vidíte příspěvky v databázi, ale nejsou zobrazeny na fóru, je možné, že existuje několik problémů, které je třeba vyřešit. Ujistěte se, že všechny tabulky jsou správně importovány a že jejich struktura odpovídá očekávané struktuře pro danou verzi PHPBB. Zkontrolujte, zda v tabulkách jako phpbb_posts, phpbb_topics, phpbb_forums,geometry dash atd. jsou data správně uložena.

Odpovědět